Euthalia's

Public·71 members

Porto Šahtar prijenos 13 prosinca 2023

28. stu 2023. — Šahtar Antwerp gledati prijenos 28/11/2023 6. stu 2023. — — Barcelona Šahtar gledati prijenos 25 listopada 2023 Sport prije 7 .

Bondarenko 6) – Sikan 6. 5 (od 90+6. Rakitskij -). Trener: Marino Pušić Royal Antwerp (4-2-3-1): Butez 7 – Bataille 6. 5, Alderweireld 7, Coulibaly 6. 5, Wijndal 6 – Yusuf 6 (od 73. Ilenikhena 6), Vermeeren 7 – Kerk 6 (od 46. Ejuke 6. 5), Muja 6. 5, Balikwisha 7 – Janssen 6. 5. Trener: Mark van Bommel Igrač utakmice: Dmitro Riznik (Šahtar) Liga prvaka 2023. /24., skupina H Rezultati i raspored Barcelona – Antwerp 5:0 (11′ 66′ Felix, 19′ Lewandowski, 22′ Bataille – ag, 54′ Gavi) Šahtar – Porto 1:3 (13′ Kelsy / 8′ 15′ Galeno, 29′ Taremi) Antwerp – Šahtar 2:3 (3′ Muja, 33′ Balikwisha / 48′ 76′ Sikan, 71′ Rakickji) Porto – Barcelona 0:1 (45+1′ Torres) Barcelona – Šahtar 2:1 (28′ Torres, 36′ Lopez / 62′ Sudakov) Antwerp – Porto 1:4 (37′ Yusuf / 46′ 69′ 84′ Evanilson, 54′ Eustaquio) Šahtar – Barcelona 1:0 (40′ Sikan) Porto – Antwerp 2:0 (32′ Evanilson – 11m, 90+1′ Pepe) Šahtar – Antwerp 1:0 (12′ Matvijenko) Barcelona – Porto (28. Domaćin je poveo u 26. minuti golom Niclasa Fullkruga, a pobjedu je potvrdio Julian Brandt u 79. U drugom susretu na San Siru će snage odmjeriti Milan i PSG. Borussia vodi na ljestvici sa sedam bodova, PSG ima šest, Newcastle United četiri, a Milan je na dnu s dva boda. Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi DNEVNIK. Večeras u skupini H na Olimpijskom stadionu igraju Barcelona i Porto. Šahtar – Royal Antwerp 1:0 (Matvijenko 12′) HAMBURG – Volksparkstadion / Gledatelja: 47. 209 / Glavni sudac: Bartosz Frankowski (Poljska) Šahtar (4-1-4-1): Riznik 8 – Gočoleišvili 6, Bondar 6. 5, Matvijenko 8, Azarov 7 – Stepanenko 7 – Zubkov 8, Kriskiv 6 (od 89. Kelsy -), Sudakov 7, Palmares 6 (od 70. Barcelona u prvih pola sata nije pokazala praktički ništa, tek se u završnici poluvremena probudila. No, pogodak je ipak postigao domaćin u 40. Giorgi Gočolešvili je odlično ubacio s desnoga krila, a Danilo Sikan glavom fantastično pogodio za 1:0. Domaćin je prvi zaprijetio i na otvaranju drugog dijela. Gočolešvili je u 48. minuti zaprijetio, ali je Barcin vratar bio spreman. Barcin trener Xavi je u 60. minuti napravio čak četiri izmjene kako bi podigao ritam igre. Barca je opasno stisnula suparnika, ali nije uspjela izjednačiti. Barcelona Porto uživo gledati 28.11.2023 Uživo prije 15 sati 28. stu 2023. — Barcelona, Porto, Šahtar, Antwerp Koji će Hrvati igrati Ligu prvaka? Šahtar Barcelona uživo prijenos 7 studenog 2023 Uživo prijen prije 15 sati ... Porto - Shakhtar UŽIVO 13. 12. 2023 | Nogomet Pratite Porto - Shakhtar 13. 12. 2023 uživo - livescore, međusobni omjer, nedavni rezultati i ostale informacije na Rezultati.com stranici. Tracks & Trails Barcelona FC Porto rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 28. stu 2023. u 20:00 UTC u na Olímpic Lluís Companys stadionu, Barcelona, . Važna pobjeda Pušićevog Šahtara: Osigurali Europa ligu, u igri su još za nokaut fazu Lige prvakaHrvatski stručnjak, Marino Pušić, izborio je s ukrajinskim Šahtarom najmanje nokaut fazu Europa lige, nakon što je u pretposljednjem kolu skupine H Lige prvaka pobijedio belgijski Royal Antwerp s 1-0. Jedini pogodak postigao je Mikola Matvijenko u 12. minuti utakmice. — FC SHAKHTAR ENGLISH (@FCShakhtar_eng) November 28, 2023 Šahtar je uoči posljednjega kola na trećemu mjestu s devet bodova, dok je Royal Antwerp na začelju bez boda. Šahtar Antwerp gledati prijenos 28/11/2023 28. stu 2023. — Šahtar Antwerp gledati prijenos 28/11/2023 6. stu 2023. — — Barcelona Šahtar gledati prijenos 25 listopada 2023 Sport prije 7 . Šahtar Barcelona uživo prijenos gledati 7 studenog 2023 Borussia Milan gledati prijenos Šahtar - Porto, Arena Sport 5 Lazio Atletico [Gledati] Šahtar Porto prijenos 19 rujna 2023 UEFA Liga prva 19. ruj 2023 ... Senzacija u Hamburgu: Šahtar na hrvatski pogon nokautirao Barcelonu u Ligi prvaka! U susretu 4. kola H skupine nogometne Lige prvaka Šahtar, kojeg vodi hrvatski stručnjak Marino Pušić, je u Hamburgu pobijedio Barcelonu sa 1:0 vrativši se u igru za plasman u osminu finala. Nakon tri uvodne pobjede, španjolski velikan je u Hamburgu mogao potvrditi prolaz u osminu finala, međutim Šahtar je šokirao Katalonce ostvarivši veliku pobjedu. Pogodak odluke zabio je Danilo Sikan u 40. minuti. Ukrajinski sastav je prvi zaprijetio, u 15. minuti je pucao Mikola Matvienko pucao, ali je Marc Andre ter Stegen bio spreman. [GLEDAJTE UŽIVO<<<] Šahtar Antwerp uživo prijenos 28 28. stu 2023. — Arena Sport. Barcelona Šahtar uživo prijenos gledati 25 listopada 2023 Te 25. lis (TELEVIZOR@@) Porto Antwerp uživo prijenos PSV Eindhoven ... Gosti su tijekom utakmice uputili samo jedan udarac u okvir ukrajinskih vrata. U drugom susretu iz ove skupine kasnije se sastaju Porto i Antwerp. Barcelona vodi na ljestvici s devet bodova, Porto i Šahtar imaju po šest bodova, dok su Belgijanci na dnu bez bodova. Borussia Dortmund bolja od Newcastlea U susretu 4. kola F skupine Borussia Dortmund je pobijedila Newcastle sa 2:0 i barem privremenio preuzela vodstvo na ljestvici. Gdje gledati Šahtar - Barcelona, prijenos 4. kola Lige 6. stu 2023. — Porto – Šahtar (13.12., 21:00); Antwerp – Barcelona (13.12., 21:00). Poredak (3/6). 1. Barcelona 9 (8:1); 2. Porto 6 (7:3); 3. Šahtar 3 (5:7); 4 ... Porto - Shakhtar UŽIVO 13. 12. 2023 | Nogomet Pratite Porto - Shakhtar 13. 12. 2023 uživo - livescore, međusobni omjer, nedavni rezultati i ostale informacije na Rezultati.com stranici. Shakhtar Donetsk - FC Porto : Liga prvaka - Nogomet. Gdje 19. ruj 2023. — Izravni prijenos utakmice Shakhtar Donetsk i FC Porto pratite uživo na Arena Sport 5 (Utorak, 19. Rujan u 21:00). Postave; Liga; Omjer ... FC Porto U19 vs FC Shakhtar Donetsk prije 6 sati — FC Porto U19 vs FC Shakhtar Donetsk U19 Glava u glavu. H2H statistika i predviđanja, golovi, prošle utakmice. [[GLEDAJTE UŽIVO-]] Barcelona Porto gledati prijenos 28. stu 2023. — Sergi Roberto could return from injury while Xavi should reinstate Joao Felix, Ilkay Gundogan, Ronald Araujo, Jules Kounde and Raphinha to his ...